Hopp til hovedinnhold

Forskningsdagene i Trondheim

22. og 23. september i år inviteres befolkningen til torvet i Trondheim. Forskere fra NTNU, St. Olavs Hospital og mange andre forskningsinstitusjoner ønsker velkommen og står klare til å vise frem interessante temaer.

22. og 23. september i år inviteres hele Trondheims befolkning til Torvet i sentrum.

 Her settes det opp en mengde boder, hvor du kan prøve, lage, smake og oppleve hvor spennende og interessant forskning er. Forskere fra NTNU/St. Olavs Hospital og mange andre forskningsinstitusjoner ønsker deg velkommen og står klare til å vise frem interessante temaer.

Mer enn 10 000 barn og voksne besøker hvert år Forskningstorget i Trondheim, og i år er det tolvte gang dette arrangementet gjennomføres.

Forskningsdagene er en festival med lokale arrangement over hele landet som har til hensikt å få folk interesserte i og nysgjerrige på forskning og resultater. Festivalen varer fra fredag 22. september til søndag 1. oktober.

Tilbakemelding på denne siden

Publisert: 03.10.2011 14:10 Oppdatert: 29.01.2009 14:20

Frode Nikolaisen

Bookmark and Share

Følg St. Olavs Hospital:

Facebook

Twitter

Vimeo

Flickr

Blogg


RSS nyheter fra St. Olav Hospital RSS nyheter fra St. Olavs Hospital

RSS pressemeldinger fra St. Olav Hospital RSS: pressemeldinger fra St. Olavs Hosital


Redaksjonen består av kommunikasjonsavdelingen ved sykehuset. 

Kommunikasjonsrådgiver
Christina Yvonne Olsen

Kommunikasjonsrådgiver
Frode Nikolaisen  

Ansvarlig redaktør
Kommunikasjonssjef
St. Olavs Hospital
Marit Kvikne


Leter du etter bilder av og fra sykehuset?
Sjekk ut vår konto på Flickr:

www.flickr.com