Årets sykehusrevy HelsegodtNOK sparker i mange retninger, og latteren sitter løst hos publikum når penger, direktører og økonomer får plass på scenen i Frimurerlogen.
En nesten fullsatt sal fikk servert gode skuespillerprestasjoner og bra musikk på premieren sist fredag. Vel 300 publikummere koste seg med en revy som holdt jevnt god kvalitet gjennom hele forestillingen. Vi kjente igjen både Pasientvennen og NarkoEva fra tidligere revyer.
Men det var også mange nye ansikter i årets revy, til like mye latter fra publikum. Rundt 40 stykker er i aksjon med årets revy, og forberedelsene begynte allerede før sommeren.
Fellesskap
Å møtes på sykehusrevy gjør godt for fellesskapet på St. Olav, og det er ikke mindre enn enestående at så mange kolleger bruker uker og måneder på å lage underholdning for resten av huset.
Sjette og siste forestilling går torsdag 30. oktober klokken 19.30 i Frimurerlogen.
Bilder fra sykehusrevyen 2008 HelsegodtNOK. Klikk på bildet for å få det større!
Foto: Geir Otto Johansen
