Hopp til hovedinnhold

Fox Family tilbake på St. Olav

Duoen Fox Family kommer mandag 7. desember tilbake til St. Olav for å holde konsert på Kvinne-barn-senteret.

Senest 26. november var Fox Family på plass på St. Olav og avholdt to konserter.Fox Family spiller på Kvinne-barn-senteret mandag 7. desember.

Denne gangen nøyer de seg med en konsert, som holdes i kantina på Kvinne-barn-senteret mandag 7. desember klokken 19.00.

Fox Family består av Jenny Elisabeth Gustafsson og Ingrid Storlimo.
Gustafsson kommer opprinnelig fra Borås i Sverige. Hun er utdannet fiolinist ved Musikkonservatoriet i Trondheim.
Ingrid Storlimo er fra Budal og har folkemusikkutdannelse fra Høgskolen i Telemark.
Begge arbeider forøvrig i ulike kulturskoler og sammen leder de Folkens - folkemusikkensemblet i Trondheim kommunale musikk- og kulturskole.

Både Gustafsson og Storlimo har nå base i Trondheim og spiller fele og zither i tillegg til å synge.

For de som ikke har mulighet til å overvære konserten, blir opptredenen også streamet direkte på St. Olav sitt nett til pasientterminalene. Dette gjelder alle nye bygg.

Mads Trivselsykepleier står bak arrangementet, se www.teamtrivsel.no for mer informajson.

Publisert fredag 4. desember klokken 14.33.

Tilbakemelding på denne siden

Publisert: 04.12.2009 14:29

Frode Nikolaisen

Bookmark and Share

Følg St. Olavs Hospital:

Facebook

Twitter

Vimeo

Flickr

Blogg


RSS nyheter fra St. Olav Hospital RSS nyheter fra St. Olavs Hospital

RSS pressemeldinger fra St. Olav Hospital RSS: pressemeldinger fra St. Olavs Hosital


Redaksjonen består av kommunikasjonsavdelingen ved sykehuset. 

Kommunikasjonsrådgiver
Christina Yvonne Olsen

Kommunikasjonsrådgiver
Frode Nikolaisen  

Ansvarlig redaktør
Kommunikasjonssjef
St. Olavs Hospital
Marit Kvikne


Leter du etter bilder av og fra sykehuset?
Sjekk ut vår konto på Flickr:

www.flickr.com